Dyskomfort po leczeniu kanałowym zęba

Witam,6 miesięcy temu miałam leczoną kanałowo ósemkę. Panicznie boję się wyrywania zębów, stąd moja decyzja, aby ząb leczyć.Pół roku po leczeniu zaczęło boleć mnie dziąsło w okół tego zęba przez co odczuwam lekki dyskomfort podczas gryzienia.Ząb był wzmacniany szklanym włóknem.Chciałam zapytać czy taki stan jest normalny? Dołączam zdjęcie rtg przed i po leczeniu.Mam wątpliwości, że 1 kanał nie jest do końca wypełniony... http://images.tinypic.pl/i/00661/6l0hlb5kgqxn.jpg

Piotr Pilarski

Pani stan wymaga wizyty u stomatologa. Sugeruję odbyć ją jak najszybciej.

Pozdrawiam.