Zapytaj lekarza

7 4 2 , 2 7 5

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Dyskomfort przy szczelinie odbytu

Witam mam pytanie odnośnie Szczeliny Odbytu byłem u znanego specjalisty Dr. Chirurga Proktologa Henryka Mekle zrobił Per Rectum i anoskopie powiedzial że nic nie widzi jak szczeline odbytu zapisał maść na zamówienie robioną którą mam nakładać na dilatator i wprowadzać najpierw po 5 minut 2 razy wieczorem i a z czasem 8 minut lecz wciąż czuję dyskomfort i widać w odbycie jakby cypelek czerwony pytałem tego lekarza raz jeszcze to mówi mam sie nie martwić bedzie ok ;( co robić co to jest???
MĘŻCZYZNA, 26 LAT ponad rok temu

Czy przeszczep starcza na całe życie?

Dr n. med. Wojciech Kawiorski
Dr n. med. Wojciech Kawiorski Chirurg

Szanowny Panie, Jestem proktologiem - aby odpowiedzieć na Pana zapytanie musiałbym Pana sam osobiście zbadać
W przypadku jakichkolwiek wątpliwości proszę o kontakt internetowy: ZnanayLekarz.pl – Tam znajdzie Pani / Pan wszystkie informacje kontaktowe. Pozdrawiam, Dr n. med. Wojciech Kawiorski, Specjalista Chirurg Ogólny, Chirurg Gastroenterologiczny, Chirurg Onkologiczny, Proktolog.

Jak mogę odpowiedziec co to jest bez zbadania Pana????? zż

Specjalista chirurgii onkologicznej i chirurgii ogólnej. Posiada doświadczenie w diagnozowaniu i wycinaniu zmian skórnych oraz leczeniu czerniaka. Doświadczenie zawodowe zdobywał w Klinice Nowotworów Tkanek Miękkich, Kości i Czerniaka Skóry w Centrum Onkologii w Warszawie
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy