Dyskomfort w nadbrzuszu a powiększona wątroba

Witam, od jakiegos czasu odczuwam dyskomfort w prawym nadbrzuszu. Podczas sklonu odczuwam czasem rozpieranie od srodka, nie wiem moze to powiekszona watroba. Nie mam mozliwosci udania sie do lekarza w najblizszym czasie, dlatego pisze do was z nadzieja ze pomozecie mi ustalic co moze mi dolegac

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, uczucie dyskomfortu może mieć wiele przyczyn. Bez badania lekarskiego nie można jednak w jakikolwiek inny sposób ustalić rozpoznania i zaproponować leczenia.