Zapytaj lekarza

7 3 6 , 7 1 7

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Dyskomfort w podbrzuszu i plamienia śluzem z krwią

WitamWe wtorek 23 września byłam u ginekologa który przeprowadził u mnie badanie USG oraz pobrał wymaz do cytologii, ponadto przepisał mi Gynazol oraz invag.Po aplikacji Gynazolu tego samego wieczora wszystko było w porządku, jednak od zakończenia badania czułam ból w podbrzuszu. Dnia kolejnego wzięłam invag i po kilku godzinach zaczęły się różowawe upławy, przestałam stosować invag jednak objawy nie ustąpiły tylko się nasiliły, nadal czuję dyskomfort w podbrzuszu i plamię śluzem z krwią
KOBIETA, 20 LAT ponad rok temu

Aborcja

Aborcja to kontrowersyjne zagadnienie. Wiele osób chciałoby ją zalegalizować, jednak polskie prawo tego nie dopuszcza. O aborcji wypowiada się prof. Krzysztof Czajkowski.

redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy