Dyspepsja i zapalenie żołądka

Mam dyspepsje i zapalenie żoładka helikobacker. Co mam zrobić jeśli mam uczulenie na inhibitory pompy protonowej wszystkie grupy, ranitydynę, metronidazol. Co ja mam brać żeby nie czuć bólu, rozdymania, grudy w gardle, ściskania. Już mam dosyć chodzena po lekarzach. Dostałam już tylko alugastrin ale to nie pomaga. Co ja mam zrobić?

Radziłbym jeszcze w tej sprawie bezpośrednio skonsultować się z gastroenterologiem. To on powinien zalecić dalszy sposób postępowania. Są różnego rodzaju leki na Pani problemy. To tylko kwestia ich odpowiedniego doboru oraz uregulowania trybu życia.