Zapytaj lekarza

7 3 6 , 2 0 0

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Dysplazmia niskiego stopnia i zapalenie miejsc intymnych

w wyniku cytologii otrzymalam wynik dysplazmia niskiego stopnia lekarz stwierdzil zapalenie prosze konkretnie mi wyjasnic co to za stan zapalny i czym sie go leczy od dluzszego czasu mam stany zapalne pochwy lecz po wyleczeniu zaraz mam nawrot choroby w wyniku wymazy z pochwy mialam takze bakterie kalowe jestem podlamana tym wszystkim prosze o odpowiedz
KOBIETA, 49 LAT ponad rok temu

Niefarmakologiczne metody leczenia menopauzy

Menopauza to jeden z najtrudniejszych okresów w życiu kobiety. Jakie są sposoby leczenia przykrych dolegliwości towarzyszących menopauzie? Dowiesz się tego z naszego filmu.

Przy dysplazji szyjki macicy koniecznie należy wykonać kolposkopię by ocenić dokładnie jej stan . Włączyć leczenie p/zapalne i później wykonać kontrolną cytologię i kolposkopię.

Specjalista w dziedzinie ginekologii i położnictwa. W pracy zawodowej skupia się na ginekologii plastycznej. Członek Polskiego Towarzystwa Ginekologii Estetycznej i Rekonstrukcyjnej oraz Polskiego Towarzystwa Ginekologii Plastycznej. Wiceprezes Polskiego Towarzystwa Laseroterapii Ginekologicznej. Odznaczony certyfikatem Laur Pacjenta 2013.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy