Działanie pola magnetycznego na organizm

Zainteresowałam się działaniem pola magnetycznego na organizm.Mam bóle kręgosłupa i zwężenie tętnic.Czy aparat do magnetoterapii do domowego użytku jest coś wart? Nie interesuje mnie taki za kilkadziesiąt tysięcy złotych.Znalazłam tani, Czy warto coś takiego kupić?Będę wdzięczna za oświecenie mnie.Pozdrawiam

Piotr Pilarski

Odradzam Pani kupno takiego sprzętu. Magnetoterapia powinna być wykonywana przez profesjonalne urządzenie i wykwalifikowany personel aby nie zrobić sobie krzywdy i żeby to wszystko miało sens.

Pozdrawiam.