Czy pole magnetyczne wydzielane w trakcie treningu będzie wpływać negatywnie na mój organizm?

Kupiłem do treningu stacjonarny rower magnetyczny. Czy pole magnetyczne wydzielane w trakcie treningu będzie wpływać negatywnie na mój organizm ? - mam wszczepioną metalową zastawkę aortalną

Lek. Michał Lenard

Tak, pole magnetyczne może być dla Pana szkodliwe. Sugeruję skontaktować si w tej sprawie z producentem sprzętu treningowego i tam zapytać, czy urządzenie może być używane przez osoby z metalowymi implantami. Pozdrawiam!