Ekstrakcja szóstki i biała wydzielina

Witam :) Doktorze mam pytanie dotyczące ekstrakcji szóstki na dole po jednej stronie i czwórki na dole po drugiej stronie.Zabieg miałam wykonany w piątek pod narkozą ..bardzo uważałam na to by nie jeść ani nie pić gorących rzeczy , dwa dni po zabiegu płukałam ostrożnie jamę ustną..dieta- płynna ,zaniepokoił mnie fakt ,że dziura po wyrwaniu 6 pokryła się białym ciałkiem ,które odpadło wczoraj gdy jadłam zupę krem , zrobiła się dziura ,która w środku wypełniona jest czymś białym ..czy tak ma być ?

O ile nie pojawiły się dolegliwości bólowe jest to prawidłowe gojenie zębodołu. Zawsze w razie wątpliwości może udać się Pani na kontrolę gojenia do lekarza przeprowadzającego zabieg.