Elektrostymulacja brzucha w bardzo wczesnym etapie ciąży

Witam, czy elektrostymulacja brzucha w bardzo wczesnym etapie ciąży (implantacja zarodka) może mieć jakieś negatywne skutki. Uczęszczam na takie zabiegi i wysoce możliwe jest, że kilka dni temu doszło do zapłodnienia. Czy powinnam bezwzględnie zaprzestać tych zabiegów, czy na tym etapie może nie ma to żadnego znaczenia? Z góry dziękuję za szybką odpowiedź.

Lek. Katarzyna Szymczak

Powinna Pani powstrzymać się od tych zabiegów do czasu potwierdzenia/ wykluczenia ciąży.
Pozdrawiam