Embolizacja tętniaka mózgu a zastosowanie narkozy podczas operacji usunięcia guza płuc

po jakim czasie od embolizacji tętniaka mózgu a dokładnie 2 tętniaków możliwa jest następna narkoza- wycięcie guża na płucu. Pytam bo Tata- 70 lat ma mieć operację tętniaków i zaproponowali klipsowanie- otwarcie czaszki..bry! bo niby szybciej po tej metodzie można operować mu płuco. Bardzo proszę o odp bo w niedziele musimy stawić się na oddziale Joanna
MĘŻCZYZNA, 70 LAT ponad rok temu

Rozwój intelektualny dziecka autystycznego

Autyzm to dziecięce zaburzenie rozwojowe. Częściej występuje u chłopców niż u dziewczynek. Sprawdź, co jeszcze warto wiedzieć na temat autyzmu. Obejrzyj film i dowiedz się więcej o rozwoju intelektualnym dziecka z autyzmem.

To pytanie do leczacych, zależy jaki sposób leczenia, jaka profilaktyka pooperacyjna,

Chirurg ogólny i specjalista w dziedzinie onkologii. Uczestnik licznych szkoleń.
0

Pod względem anestezjologicznym nie ma konieczności czekania pomiędzy znieczuleniami. Problemem jest rozległość obu operacji. Pierwszoplanowa to oczywiście głowa. Zależnie od stanu Taty po tym zabiegu będzie możliwe dalsze planowanie.

Specjalista w dziedzinie anestezjologii i intensywnej terapii. Absolwent Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. Przez wiele lat zawodowo związany z 4. Wojskowym Szpitalem Klinicznym we Wrocławiu. Współtwórca programu transplantacji kończyn w Szpitalu Św. Jadwigi w Trzebnicy, gdzie przeprowadzono pierwszą w Polsce udaną operację przeszczepienia ręki. W 2014 roku oznaczony Srebrnym Krzyżem Zasługi przez prezydenta RP.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty