Epizody uczucia otępienia, zwłaszcza podczas intensywnego wysiłku umysłowego

Bardzo często czuję się zmęczony. Najbardziej rano, ustępuje wieczorem. Śpię 8-7h dziennie. Mogę przekładać sen, ale trudno mi wstać. Zdarzają się również epizody uczucia otępienia, zwłaszcza podczas intensywnego wysiłku umysłowego –trochę jak po alkoholu, towarzyszy temu również dziwne uczucie wzrokowe (jakby rozbiegany wzrok, mimo, że nie jest) i bezbolesnego uścisku w głowie. Mam uczucie suchości w ustach, piję 6-8 litrów płynu. Nie mam problemów z cukrzycą i tarczycą. Nie choruję na depresję

Przyczyn może być kilka. Proszę udać się na konsultację neurologiczną.

I drobna uwaga, skąd Pan wie, że nie choruje Pan a depresję?
Depresja ma różne oblicza, objawy, przyczyny itd... badał Pana specjalista psychiatra bo tylko specjalista jest w stanie wykluczyć albo rozpoznać depresję, zwłaszcza gdy jest to depresja łagodna i z tzw. somatyzacją objawów.