Jak jeszcze leczyć depresję u 9-letniej dziewczynki?

Jestem mamą 9-cio letniej dziewczynki, bardzo mądrej, rozumie wszystko i dobrze radzi sobie w szkole, od ponad roku leczymy się z depresji u specjalisty lecz od kilku miesięcy leki przestały działać i nasze życie to koszmar. Histerię praktycznie bez powodu, płacz na cały dom i krzyki ratunku jak bym się nad nią znęcała. Szukam pomocy bo już sobie nie radzę z tą sytuacją

Witam Panią
Zawsze dziecko jest wizytówka rodziców czyli jeżeli dziecko choruje na jakakolwiek poważną chorobę to w procesie zdrowienia obowiązkowo powinni brać udział rodzice dziecka. Proponuje aby cała Pani rodzina czyli mama dziewczynki, tata dziewczynki , dziewczynka i jeżeli jest rodzeństwo to też zgłosili się do psychoterapeuty behawiorysty, który pomoże rozpoznać skąd u 8 letniej dziewczynki wystąpiła depresja. Proszę nie zaniedbać wizyty rodzinnej u psychoterapeuty.
Pozdrawiam serdecznie i życzę powodzenia.

Nie bardzo rozumiem, czy "leczymy się z depresji" oznacza że Pani i córka, czy też tylko córka ma depresję. Warto poszukać innego psychiatry, by dał drugą opinię na temat stosowania leków. Do tego zrobić terapię rodzinną. Coś się wydarzyło w rodzinie, z czym córka sobie nie potrafi poradzić i warto nad tym popracować w terapii.