Jak pomóc dziecku walczyć z depresją?

Jestem mamą 16 to latki.Podczas pandemi i zdalnego nauczania dziecko straciło chęci do życia. Zobaczyłam ślady samookaleczenia się córki. Pierwsza maja pomocą było umówienie wizyt u psychologa i psychiatry.Córce przepisano leki psychotropowe na poprawę nastroju.Dziecko jeździło raz w tygodniu na terapię psychologiczna nie uzyskałam pożądanego efektu.kulminacyjnym punktem była próba samobojcza,przedawkowała .po tym incydencie dziecko zostało umieszczone w szpitalu psychiatrycznym w Poznaniu.przebywala tam 1.5 miesiąca. Nastąpiła poprawa córka wróciła do domu i po tygodniu napisała w pamiętniku ze planuje odebrać sobie życie. Na chwilę obecną dziecko jest w szpitalu psychiatrycznym w Gnieźnie.Podczas rozmowy z córką, zarzuca Mi ze jej nie kocham i dlatego tam jest.Za każdym razem prosi żeby ją zabrać ze szpitala bo czuję się już lepiej, ale prawda jest taka ze oszukuje siebie. Wiem ze jej jest ciężko cały cieżar frustracji dziecka spada na mnie .Gdzie mogę jeszcze ząsiegnąć pomocy .Jestem z okolicy Zielone Góry poszuje dla niej terapi w ciągu dnia tzw oddzial dziennego pobytu. Pobyt w szpitalu podczas pademi ma dużo ograniczeń. Nie mogę się z nią spotkać bo jest całkowity zakaz odwiedzin i tu jest jeszcze dodatkowy problem bo córka jeszcze bardziej popada w depresję. Chciałam bym ja z tamtąd zabrać. Ale żeby zapewnione miała dalsza terapię z możliwością pobytu w domu .Gdzie szukać dalszej pomocy u specjalisty.Prosze o dalsze wskazówki

To jest bardzo trudny okres w życiu młodego człowieka. Szpitale psychiatryczne to ostateczność. Przydałby się jakiś sensowny psychoterapeuta albo psychoterapeutka, której córka by zaufała i powiedziała co tak na prawdę skłania do takich pomysłów i zachowań. Nie znając bliżej sytuacji osobistej/rodzinnej/relacji z rodzicami czy z rówieśnikami trudno jest coś więcej podpowiedzieć.