Zmiana zachowania u 14-letniej córki

Witam , moja 14 letnia córka Natalia dziwnie sie zachowuje. Jest zamknięta w sobie, nie chce z nami rozmawiać , przystwarza coraz więcej problemów zaróno w szkole , jak i w domu. Nie chce nas słuchać wychodzi kiedy i gdzie chce nic nam o tym nie mówiąc, w szkole ma coraz gorsze oceny. Kiedys to była spokojna dziewczyna teraz strasznie rozrabia. Próbowałam juz wielokrotnie z nia rozmawiać ale bez skutki, bylismy u psychloga, bez skutku. tnie sie nie chce nic jesc. Mdleje, ma zawroty głowy.

Dzień dobry!

Samookaleczenia i głodzenie się to jednoznaczne sygnały do leczenia psychiatrycznego i psychologicznego - także przymusowego.

Pozdrawiam!