Erekcja po dwukrotnym orgazmie

Witam. Mam 23 lata. Zaniepokojony jestem faktem iz moj czlonek w dluzszym okresie czasu stoi nawet po dwukrotnym orgazmie nie mam ochoty na wiecej a on dalej stoi. Co z tym zrobic czy to jakas choroba?

Aleksander Ropielewski

Jeżeli stan taki utrzymuje się jedynie przejściowo w związku z pobudzeniem seksualnym (bodźce wzrokowe lub fizyczne nadal obecne) i nie powoduje dolegliwości bólowych to nie ma powodu do niepokoju. Jeżeli są to bolesne erekcje to wskazany jest kontakt z urologiem.