Figura Extra a efekt jojo

Witam jestem na diecie mam 18 lat i stosuje srodek odchudzajacy figura extra slim w tabletkach zuzylam mniej niz pol opakowania chcialabym sie zapytac czy zuzyc cale opakowanie i zaprzestac brac czy moge juz teraz odstawic no i najgorsze czy wystapi efekt jojo?:(

Witam. Proponuję nie kupować już w przyszłości żadnych takich specyfików. Aby schudnąć, trzeba włożyć w to trochę wysiłku, zmienić nawyki żywieniowe oraz zwiększyć aktywność fizyczną. Bez tego żadne tabletki nie pomogą. Proponuję skorzystać z pomocy dietetyka, który wskaże właściwą drogę odchudzania, jeśli jest taka potrzeba. Pozdrawiam.