Fluoksatyna a problemy ze snem

Witam Lecze depresję fluoksatyną , od dłuzszego czasu mam straszne problemy ze snem.czesto wybudzam sie a około 4 budzę sie i nie moge juz zasnąc.czuje się zmeczona i mam bóle glowy i karku.Mam clonazepam i relanium ale boje sie ich brac. czy mozna sie uzaleznic biorąc benzo raz na np tydzień i który lek jest lepszy relanium czy clonazepam?czy sa inne sposoby ,żeby wreszcie sie wyspać?

Dzień Dobry Pani,

Z mojej strony polecam naturalną melatoninę, dostępną w aptece (rekomendowaną coraz bardziej).

Zapraszam jednak Panią do skonsultowania się z lekarzem Panią prowadzącym.

Serdecznie Panią pozdrawiam,
Irena Mielnik-Madej