Jak radzić sobie z częstym budzeniem się w nocy?

Witam! Osttanio mam problem ze snem. Od jakiś 3 tygodni śpie po 3 lub 4 godziny z przerwami a w dzień chodze nie przytomna. Raz w tygodniu lub 2 zdarza się przespać spokojnie całą noc. Co robić?
ponad rok temu

Witam Panią Serdecznie,

Przyczyną Pani wybudzania się w nocy, może być stres.
Proszę nie zwlekać i skorzystać z pomocy psychologicznej.

Doraźnie pomocną może aplikacja naturalnej, nie uzależniającej, rekomendowanej Melatoniny na sen, dostępnej w aptece.

Z przesłaniem wszystkiego najlepszego,
Irena Mielnik-Madej