Fragmenty błony śluzowej pozbawione nabłonka pokrywanego z torbielami Nabotha

Jestem po zabiegu łyżeczkowania, krwawienie po menopauzalne/ 16.06.2014/Badanie histopatologiczne-mikroskopowo: bardzo drobne fragmenty błony śluzowej pozbawione nabłonka pokrywanego z torbielami Nabotha Ponadto śluz(z pękniętych torbieli Nabotha)i szkliwiejaca tkanka .Obecnie mam silne bole jednostronne w okolicy jajnika. Jestem po badaniach gin. i niby wszystko jest w porządku .A bol istnieje. Proszę o informacje. Mam 68 lat

Renata GrzechociĹska

Torbiele Nabotha nie są sprawą niepokojącą. Uporczywe bóle powinny być w dalszym ciągu diagnozowane.