Funkcjonowanie organizmu po nałogu narkotykowym

Czy po nałogu narkotykowym rocznym braniu mrfedronu można wyjść bez żadnych dolegliwości chorób czy może coś się stać czy nie musi ?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza psychiatry, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.

Skutkiem zażywania dopalacza zawierającego mefedron są objawy psychiczne. Osoby zażywające mefedron mogą odczuwać stany zagrożenia, myśleć, że ktoś chce je zabić. Mogą nie chcieć wychodzić z domu. Pojawiają się myśli samobójcze. Po odstawieniu mefedronu i ustąpieniu objawów psychotycznych - doznań urojeniowych, halucynacji, omamy słuchowe - pojawiają się senność, apatia, brak chęci do życia, niechęć do kontaktów z innymi ludźmi, skłonności do samobójstwa. Dlatego proszę pomyśleć o detoksykacji np w Monarze.