Gdzie iść z drętwieniem palców podczas zginania łokci?

Witam! Mam problem ponieważ kiedy podnoszę i zginał łokcie, tak, ze mam je za głową [jak np do robienia brzuszków] to strasznie dretwieja mi palce 4 i 5 w obu rekach ;/ Mialem robiona MRI odc szyjnego i nic nie wykazalo po czym leczenie ustalo, chcialem zapytac gdzie moge z tym isc?ewentualnie jakas wskazowka co to moze byc ? Pozdrawiam !

Palec 4 i 5 są w zakresie unerwienia nerwu łokciowego. Jest więc najbardziej prawdopodobne, że dolegliwości są związane że zmianami zapalnymi? zwyrodnieniowymi? w obrębie stawu łokciowego. Proponuję wizytę u ortopedy i fizjoterapeuty (najlepiej zajmującego się nedycyną sportową), może też USG stawu.
Pozdrawiam.