Gdzie jeszcze tata może szukać pomocy po tym zabiegu usunięcia nowotworu małżowiny usznej?

Witam proszę Państwa pisze w takiej sprawie tata po laserowym usunięciu nowotworu małżowiny usznej metoda laserowa rana zaczęła się paprać wydobywa się z niej ropa ból jest nie do wytrzymania po kilku wizytach u lekarzy każdy stwierdza ze wszystko jest w porządku że wdał się stan zapalny przepisane zostały leki po których nie ma żadnej poprawy ciśnienie się powiększa tata jest po zawałach... Bardzo proszę o jakąś radę gdzie się z tym udać gdzie szukać pomocy w złagodzeniu bólu. Powtarzam ból jest nie do wytrzymania

Najlepiej do laryngologa, jeżeli rana faktycznie ropieje, należy pobrać z niej wymaz i opracować chirurgicznie. Proszę stosować leki przeciwbólowe regularnie w ciągu dnia (np. Pyralgina 2x500 mg w ciągu doby i Paracetamol 3x500 mg).