Gdzie mogę otrzymać wskazówki pielęgnacji oraz materiały reklamowe związane z niemowlakiem?

Witam serdecznie!
Swojego Synka urodziłam 22.03.2010 r. W szpitalu nie otrzymaliśmy żadnych materiałów reklamowych ani nawet podstawowych informacji odnośnie do pielęgnacji i żywienia noworodka.
Wiem od innych młodych mam, że dostały w szpitalu do wypełnienia ankietę oraz zestaw materiałów informacyjnych, bardzo przydatnych podczas pielęgnacji maluszka. Niestety do tej pory jakoś nie było czasu, żeby zająć się tym tematem - musieliśmy przejść bardzo intensywną rehabilitację, ale na szczęście mój synek pomału wraca do zdrowia.
A ja mam pytanie: czy istnieje możliwość, abyśmy mogli otrzymać materiały reklamowe? Widziałam u koleżanek, że w późniejszym czasie są przysyłane również poradniki żywieniowe na każdy etap rozwoju maluszka.
Z góry dziękuję za udzielenie informacji.
Pozdrawiamy!

Witam serdecznie!
W większości szpitali faktycznie wydawana jest walizeczka z próbkami kaszek i innych produktów dla niemowląt.
Stanowią one wyprawkę na pierwsze miesiące życia. Informacje na temat pielęgnacji maluszka powinna Pani uzyskać od położnych, które powinny także nauczyć Panią pielęgnacji niemowlęcia, odpowiedniego ułożenia przy piersi itp.
Informacje na temat żywienia znajdzie Pani na stronie każdego producenta produktów przeznaczonych dla dzieci. Wszelkie poradniki znajdujące się w wyprawce zawierają te same informacje. Jest to po prostu wersja wydrukowana.
Jeżeli jest Pani zainteresowana uzyskiwaniem dalszych próbek, warto zarejestrować się na stronach producentów. Niektórzy w zamian za wypełnienie ankiety przesyłają swoje produkty.
W razie jakichkolwiek wątpliwości proszę zgłaszać się do swojego pediatry, który z chęcią udzieli Pani wszelkich wskazówek.
Pozdrawiam!