Gdzie mogę się udać na psychoterapię grupową?

Witam, Chciałabym uzyskać namiary na placówki zajmujące się psychoterapia grupową na terenie warszawy w ramach NFZ. Leczyłam się prywatnie na nerwicę lękową przez pół roku niestety nie stać mnie na kontynuowanie terapii...mam objawy psychosomatyczne związane z funkcjonowaniem w społeczeństwie. cierpię na bezsenność. Bardzo proszę o pomoc .

Prosze zglosic sie do swojego lekarza rodzinnego lub zadzwonic do NFz lub znalezc ich strne internetowa dotyczaca terapi grupowej,mozna tez odszukac ludzi ktorzy prowadzA ZAJECIA GRUPOWE Z ZPSYCHOLOGI zORIENTOWANEJ NA PROCES PODAJE NAZWISKA.jOANNA DOLINSKA I mICHAL DUDA.Pozdrawiam serdecznie zyczac duzo zdrowia.Alicja Jankowska