Poszukiwania psychologa z Warszawy w ramach NFZ

Jakiego psychologa mi Państwo polecą w ramach NFZ w Warszawie? i jak zmienić nastawienie do świata,do własnego życia i być optymistą? psycholodzy dwaj mi nie pomogli

A może psychoterapia grupowa? Często praca z innymi pacjentami pod kierunkiem terapeutów przynosi wzrost tempa zmiany i pozytywne efekty. Warto spróbować.
Można sprawdzić na warszawskich oddziałach dziennych lub w placówkach pracujących metodą terapii grupowej w ramach NFZ (np NZOZy).

Witam Pana

Aby zmienić nastawienie do świata, własnego życia trzeba korzystać regularnie z psychoterapii. Pisze Pan o tym że dwaj psycholodzy już Panu nie pomogli, ale żeby był pozytywny efekt to zaangażować muszą się obydwie strony, czyli Pan musi też chcieć się zmienić, zaufać i otworzyć się na relację z drugą osobą. Polecam poszukanie psychoterapeuty w ramach praktyki prywatnej z którym mógłby Pan pracować co najmniej rok.
Anna Suligowska

Dotarcie do psychologa, który będzie dla Pana odpowiedni jest indywidualne i niestety ograniczone poprzez kontrakt z NFZ. Należy więc po prostu szukać i sprawdzać. Większość psychologów załącza na stronach opis zagadnień, w których się specjalizują.
Być może warto byłoby się także zastanowić czy nie oczekuje Pan pomocy coacha, nie psychologa.

Oto link do placówek terapeutycznych udzielających pomocy w ramach NFZ: http://fundacjabenevobis.pl/wp-content/uploads/Warszawskie-poradnie-psychologiczne-prowadz%C4%85ce-bezp%C5%82atn%C4%85-psychoterapie.pdf

Pozdrawiam serdecznie,
Agnieszka Urbanowicz