Gęsta flegma i kaszel

Gesta bialo zielono zolto brazowa flegma z przelyku odksztuszam codziennie od ponad 2 lat kaszel mam 3 lata staly uciazliwy bole w klatce piersiowej i jak by oskrzelach oraz plecach obecnie sa stale od 2 miesiecy rtg klatki nie wykazalo niczego badania na gruzlice 20m pruba tuberkulinowa ale wykluczono gruzlice do tego od 6 miesiecy doszlo zezenie przy oddechu i kaszlu w jelitach pod zebrami na wysokosci przepony i zeladka jestem po usunieciu kamieni i woreczka 5 lat temu mam 33 lata kobieta

Lek. Katarzyna Szymczak

Czy pali Pani papierosy? pracuje w warunkach dużego zaplenia? chemikalia? do rozważenia spirometria.