Głośna praca jelit, przelewanie i bulgotanie oraz biegunki, osłabienie, apatia i brak apetytu

Mój.mojej rodziny, a nawet znajomych, problem dot. bardzo! głoś. pracy jelit,przelewania wody, bulgotania, i jakby to śmiesznie zabrzmiało drobnych wybuchów gazów w jelitach. Do tego ciągłe biegunki/rozwodniony, lejący się kał. Co gorsza drogą kropelkową zaraziłem tym całą rodzinę. W począt, fazie jest oczywiście osłabienie, apatia, brak apetytu, często nocne poty, bladość twarzy, szczególnie po styku z wodą. Wychodząc z basenu wyglądam jak trup wręcz siny. Szczypią mnie oczy. Wysychają usta.

Aleksander Ropielewski

Objawy są mało specyficzne i nie jestem w stanie udzielić pomocnej odpowiedzi. Sugeruję kontakt z lekarzem.