Godziny ćwiczeń

Witam, proszę o informację czy godziny w jakich się ćwiczy mają jakiś wpływ na ich działanie. Z racji swojego trybu życia, mam czas na wykonywanie takich ćwiczeń tylko późnym wieczorem a ostatnio słyszałam, że organizm już zaczyna spowalniać obroty i związku z tym wykonywanie ćwiczeń trochę mija się z celem Dziękuję i Pozdrawiam
ponad rok temu

Witam,

Pora dnia w jakiej są wykonywane ćwiczenia nie jest tak istotna jak regularność ćwiczeń oraz długość ich wykonywania, dlatego nie powinnaś się tym przejmować. Ważne, żebyś ćwiczyła przynajmniej 3 razy w tygodniu po minimum 30-45  minut.

Pozdrawiam.