Gorączka, bóle brzucha i wymioty

Wczoraj mój 11 letni syn dostał goroczki 38,8 i ból brzucha potem zwymiotował i usnoł w nocy miał goroczkę jeszcze rano poprawa popołudniu zjadł juz małe coś a teraz znów goroczka i ból brzucha i steasznie mu się " odbija " czy to jest jelitówka jak myśle czy wież go do lekarza

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Najprawdopodobniej jest to infekcja przewodu pokarmowego tak jak Pani podejrzewa, ale warto zgłosić się do lekarza celem badania i weryfikacji rozpoznania.