Gorączka, mdłości, swędzenie skóry i drętwienie kończyn

Witam.Ostatnio dużo choruję zapalenie płuc,angina oskrzela prawie non stop.Ostatnio byłem na pogotowiu ponieważ bardzo żle się poczułem.miałem zapalenie oskrzeli badania serca,płuc krwi są ok.Wczoraj mało co nie straciłem przytomności.Gorączka,mdłości swędzenie skóry na całym ciele drętwienie kończyn ból głowy i w piersiach.Jaka może być przyczyna,koleżanka pomimo iż nie jest lekarzem zasugerowała badanie na posiew ponieważ miała podobną sytuację.Co mam zrobić.Proszę o pomoc.Z góry dziękuję.

Renata GrzechociĹska

Witam.
Opisane objawy moga wskazywać na schorzenia ukladuw krwiotwórczego. Proponuję wizytę u hematologa
Pozdrawiam