Gorączka u 13-miesięcznego dziecka

witam moja 13miesięczna córeczka gorączkuje (38,2) pojawiła się raz wczoraj na wieczór i drugi raz dziś rano, żadnych więcej objawów nie zauważyłam, kiedy gorączka spada ma apetyt i bawi się. Mąż od 3 dni ma grypę. Czy mogę dziecku podać osscilococinum ? jeżeli tak to w jakiej dawce?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się z dzieckiem do lekarza lub poprosić o wizytę domową. Bez badania lekarskiego ciężko jest coś więcej powiedzieć. Co do leków to po badaniu będzie można określić odpowiednie preparaty