Gorączka, wymioty i zawroty głowy 12 dni po operacji usunięcia wyrostka robaczkowego

Witam 12dni temu miałam operowany wyrostek robaczkowy dopiero wczoraj wróciłam ze szpitala do domu jednak już w drodze do domu wymiotowałam i miałam nudności kiedy dotarłam zmierzylam gorączkę no niestety miałam 39,8*C. Dziś jak wstałam miałam straszne zawroty głowy i towarzyszyło mi osłabienie dodam ze od 5 dni mam zaparcie i strasznie boli mnie brzuch ....bardzo sie męczę proszę o szybką odpowiedź ....z góry dziękuje

Witam. Jak rozumiem nie ma dolegliwości bólowych z brzucha? Zacząć od wlewki doodbytniczej z praeparatu Enema. W razie utrzymywania się gorączki wizyta w szpitalu
Pozdrawiam i wszystkiego najlepszego