Gruba i ciasna błona dziewicza

Witam, jestem dziewicą, a moja błona dziewicza jest na tyle gruba i ciasna, że póki co nie możemy z moim ukochanym normalnie się kochać. W związku z czym póki co cieszymy się miłością oralną i analną. Wczoraj uprawialiśmy seks analny, bez prezerwatywy, a dziś dosłownie leje się ze mnie. Z pochwy wydobywa się cały czas duża ilość galaretowatej wydzieliny o żółtawym zabarwieniu. Czy powinnam zacząć się martwić, iść do lekarza? Może kropla jego spermy dostała się do mojej pochwy i zaszłam w ciążę, zwłaszcza że wczoraj miałam 15 dzień cyklu? A może to burza hormonów, czy jakieś zakażenie dróg rodnych? Wcześniej nic podobnego nie miało miejsca, ale też nigdy wcześniej mój ukochany nie miał finału we mnie. Nie bardzo wiem co robić.

Witam! Opisane upławy mogą sugerować infekcję bakteryjną pochwy. W tej sytuacji konieczne jest badanie lekarskie oraz ewentualne badania dodatkowe. Ciąża w przypadku stosunku analnego jest możliwa, ale tylko w sytuacji kiedy nasienie przedostanie się w okolicę pochwy. W opisanej sytuacji najbardziej prawdopodobną przyczyną objawów wydaje się być infekcja. Z uwagi na problemy z defloracją tym bardziej zachęcam do wizyty u ginekologa, być może problem wymaga interwencji ginekologa. Po dokładnej ocenie ginekologicznej, będzie możliwe określenie czym jest spowodowany problem z defloracją. W sytuacjach zbyt mocnej błony dziewiczej może być wymagane nacięcie jej przy znieczuleniu miejscowym.

Pozdrawiam serdecznie!