Gruczolak cewkowy z dysplazją małego stopnia z obecnością owrzodzenia i masywnych nacieków zapalnych

Mąż miał usuniętą endoskopowo brodawkę vatera wynik Gruczolak cewkowy z dysplazją małego stopnia z obecnoscią owrzodzenia i masywnych nacieków zapalnych (8211/0T-64300)Co oznacza wynik? i czy ten stan może sie powtórzyć jesli usunięto brodawkę ,i jesli wyjmą mu protezę (brodawka zatkała przewód i mąż zżólkł) to był pierwszy objaw choroby Małgorzata,

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne jest rozszerzenie diagnostyki, sądzę, że konieczne jest wykonanie TK jamy brzusznej. Proszę udać się do lekarza prowadzącego leczenia, wynik wskazuje na zmianę łagodną.