Gruczolakowłókniak piersi lewej
Witam,6 miesięcy temu wykryto mi gróczalowłókniaka piersi lewej,zrobiono mi biopsje cienkoiglową i nic złego nie wyszło mimo tego miałam zabieg i wycięto mi go.Po paru miesiącach poszłam na kontrolę Usg i w tej samej piersi wykryto mi dwa nowe gróczalowłókniaki i trzeci podobno jeszcze się tworzy czy to normalne?,do onkologa jestem zarejestrowana za 2 miesiące, czy tym razem możliwe jest ze może to być zmiana złośliwa,czy teraz będę miała biopsje tych 3 guzików na raz? Mam 34 lata

KOBIETA, 34 LAT ponad rok temu
Lek. Katarzyna Szymczak
95 poziom zaufania
Niestety te zmiany mogą nawracac. Ryzyko że będzie to zmiana złośliwa jest niewielkie, najprawdopodobniej konieczna będzie biopsja wszystkich guzków.
Pozdrawiam