Grudka wyczuwalna w okolicy pachwiny

Witam Mam pytanie od jakiegoś czasu w okolicy lewej pachwiny wyczuwam grudkę która nie boli mnie. Czy to może być powiększony węzeł chłonny?Nadmieniam iż kilka miesięcy urodziłam dziecko.Czy ma się udać do chirurga,lekarza rodzinnego czy ginekologa?

Lek. Katarzyna Szymczak

W pierwszej kolejność radzę pójść do lekarza rodzinnego, który po badaniu pokieruje Panią dalej.
Pozdrawiam