Grudki perliste na żołędzi penisa

Witam, mam 18 lat i około tygodnia temu zaobserwowałem, iż pojawiły się u mnie grudki perliste na żołędziu penisa, przyznam, że przez ostatni czas trochę zaniedbałem swoją higienę przez wyjazd i chciałbym się zapytać, czy może to być przyczyna ich powstania? znikną same? jak mogę zatrzymać ich powstawanie lub najlepiej jak się ich pozbyć? co robić? Pozdrawiam.

Grudki perliste prącia to rzecz zupełnie normalna. Nie da się zatrzymać procesu ich powstawania, ani ich usunąć, zresztą - nie ma takiej potrzeby.