Grzybica członka - jak ją skutecznie wyleczyć?

Witam, leczę się na grzybice członka już ponad rok, nie mam już takich ostrych obiadów jak na początku, ale mam nawroty. Po stosunku robią się czerwone kropki. Czy można się pozbyć grzybicy raz na zawsze, żeby można było normalnie funkcjonować? Mam 24 lata i czasem lubię wypić trochę alkoholu, co wiem że sprzyja rozwojowi drożdżaków. Czy zamiast do dermatologa można iść do urologa?

24 LAT ponad rok temu

Witam serdecznie!

Jeżeli nie jest równocześnie leczona z powodu grzybicy Pana Partnerka seksualna, być może to jest powodem nawracających objawów. U Partnerki mogą nie występować objawy choroby.
Podobne dolegliwości mogą wystąpić w przypadku nadwrażliwości na stosowane prezerwatywy lateksowe.
Z pewnością zdrowy styl życia jest pomocny w utrzymaniu równowagi w organizmie.
Jeżeli chodzi o lekarza, nie ma przeciwwskazań do leczenie schorzenia u urologa.

Pozdrawiam