Grzybica penisa po przypadkowym kontakcie seksualnym

Witam. Miałem dwa miesiące temu przypadkowy kontakt seksualny. Po 3 tygodniach wystąpiły u mnie dziwne objawy. Grzybica penisa, stan zapalny gardła który mam do dzisiaj z nalotem na języku i czerwone kropki. Leczyłem się lekami przeciwgrzybicznymi. Przeszedłem szereg badań: VDRL - minus,wymaz z gardła nic nie wyszło i inne, ale interesuje mnie to : Granulocyty 36,6 % (norma 43-76) oraz Limfocyty 51% norma (17-48) LIMF$ 3.3 tys/ul ( norma 1,2-32). Otrzymałem już odpowiedź ale mi nie wystarcza.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Podwyższony poziom limfocytów może być spowodowany infekcją wirusową. Nie można jednak wykluczyć innego podłoża dolegliwości. W ramach porady internetowej nie jest możliwe postawienie rozpoznania. Proszę udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego, który będzie kontynuował leczenie.