Gulka w okolicy ucha a możliwe przyczyny

Witam. Dwa tygodnie temu wyczułem gulkę pod /za uchem . Rozmiar jej jest różny ,ale czuć ją tylko wtedy gdy pochylam głowę w dół. Mam wrażenie ,że od zimnego picia ona się zwiększa i twardnieje ,ale nie jestem pewien . Od pewnego czasu nie pije nic zimnego,a ona nie znika i nie pomniejsza sie. Co to może być ? Z góry dziękuje za pomoc

Aleksander Ropielewski

Może to być powięksozny węzeł chłonny, jednak bez przeprowadzenia badania trudno jest mi to stwierdzić jednoznacznie. Sugeruję kontakt z lekarzem.