Guz pod mostkiem u osoby przebywającej w szpitalu psychiatrycznym

Wykrylem guza w pod mostkiem posrodku klatki piersiowej mam go od jakis kilku miesiecy jestem obecnie w szpitalu psychiatrycznym czy moge sie czegos obawiac i powinienem zrobic rentgen lekarz psychiatra powiedzial mi bez zadnych badan ze on ma sam takie i niejest potrzebna zadna pomoc co mam robic

Witam. Niestety nie mam możliwości odpowiedzi na Pana pytanie bez przeprowadzenia bezpośredniego badania. Proszę porozmawiać z lekarzem prowadzącym.