Guz tłuszczowy pod żebrem

Mam pytanie odnosnie "guza" czyli ciało tłuszczowe jak wyszlo z przeswietlenia. Pod żebrem mam guza, który do tego czasu od 5 lat, nie dawal o sobie bardzo znac, pomijając ze czasem "dziudał" i piekł a teraz odczuwam promieniowanie i bóle typu"ciągniecie" i pieczenie boku pod ramieniem do biodra(okolice zebra)-trwało to przez jeden dzien, Teraz pieczenie ustąpiło.Czy to może być coś złego, powaznego i co lekarz moze mi na to doradzic.Jestem załamana.Prosze o rade.Dziekuje

To być może tłuszczak, który w jakiś sposób nacieka na nerwy obwodowe. Proszę w tej sprawie skonsultować się z chirurgiem ogólnym. Być może konieczne okaże się usunięcie guza.

Witam. Niewiele można powiedzieć nie znając danych klinicznych o lokalizacji zmiany, wielkości itp. Jeśli to tłuszczak, to dolegliwości najpewniej wynikają z innej przyczyny - korzenie nerwowe. Proponuję wizytę u chirurga i neurologa.