Guzek na brwi a możliwość wykonania kolczyka

Dzień dobry, Ostatnio miałam wypadek i starła mi się połowa brwi. Był tam strupek i myślałam ,że wszystko będzie w porządku. Strupek zszedł ,ale został mały guzek ,który nie jest widoczny ,ale wyczuwalny palcem. Nie boli mnie ,ani nie ma innego koloru od skóry. Minął miesiąc. Guzek nie zniknął ,brew również nie odrosła. Chciałabym sobie w tym miejscu zrobić kolczyk ,ale nie wiem czy nie będzie jakiś powikłań. Czy to kiedyś zniknie? Czy brew mi jeszcze odrośnie? Czy mogę zrobić tam kolczyk?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Obecność zmiany może być przeciwwskazaniem do założenia kolczyka. Przed planowanym założeniem kolczyka proszę udać się do lekarza.