Guzek w brodawce - co to może być?

Witam!

Mam 16 lat. Od dwóch dni boli mnie jedna brodawka. Zauważyłam, że jest twarda i tak jakby znajdował się tam guzek. Nic nie wypływa, żadna wydzielina, kolor też nie jest zmieniony, ale za to boli przy dotyku i tak normalnie też. Co to może być?

16 LAT ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witamy!
Objawy mogą sugerować stan zapalny bądź zmianę łagodną sutka. Być może doszło do podrażnienia sutka i rozwinął się miejscowy odczyn zapalny. Trudno jest postawić rozpoznanie przez internet. Wskazane jest zbadanie piersi przez lekarza.
Proponuję skonsultować problem z ginekologiem.

Redakcja abcZdrowie.pl