Guzek w trzonie nadnerczy

Witam. Prosze o interpretacje z 2/3 specjalistow. W trzonie nadnercza lewego guzek sr 16mm o charakterze gruczolaka bogatolipidowego w nerce prawej 2 torbiele korowe do 6mm prawidlowy obraz W nerce lewej niejednorodne wzmocnienie kontrastowe warstwy korowej , zwlaszcza w czesci dolnej z pasmami slabszego zakontrastowania bez cech obrzeku miazszu.nieco pogrubiala i silniej kontrastujaca sciana ukladu kielichowo miedniczkowego nerki lewej moczowodu lewego.co jakis czas mam napad goraczki-silny

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna konsultacja urologiczna natomiast co do nadnerczy konieczne badania hormonalne. Proszę koniecznie udać się do lekarza zlecającego powyższe badania