Guzki na szyi a rak skóry

od roku pojawiły się dwa guzki na szyi 1cm,i 0,7 cm zakończone perłową nasadką ,jeden jest twardy a drugi miękki . Wiem że to jest rak skóry. Guzki na razie nie rosną, nie bolą i nic się nie dzieje. Jak długo mogę z tym chodzić bez wycinania,.Boję się że jak je ruszą to może się coś zacząć'

Witam. Każda tego typu podejrzana zmiana powinna być zweryfikowana przez lekarza w bezpośrednim badaniu. Być może wcale nie mamy do czynienia z nowotworem. Proszę bezwzględnie skonsultować się z lekarzem i nie bagatelizować sprawy!

Po pierwsze: skąd Pani wie , że to rak skóry??? Po drugie : skąd Pani wie , że , jeśli to rak - to nie wolno go wycinać??? - przecież leczeniem raka skóry jest jego wycięcie , a opinie , że raka nie powinno się ruszać są opiniami rodem z ciemnogrodu!!! Radzę udać się do chirurga , zż