Guzki pod skórą a tłuszczaki

Mam na ciele pod skórą kilkanaście guzków wydaje mi się że są to tłuszczaki,jeden znajduje się w lewym górnym kwadracie brzucha tuż pod żebrami mam częste bule w tej okolicy i nie wiem czy to od tłuszczaka ?

Szanowna Pani,
nie widząc tych zmian ciężko jest stawiac diagnozę..Mogą to byc tluszczaki,same tluszczaki nie sa bolesne, powiekszajac sie mogą powodowac ucisk i w konsekwencji dawac dolegliwosci bolowe.
Sugeruję by te zmiany zobaczyl lekarz-jezeli bedzie uwazal za konieczne zleci stosowne badania np usg jamy brzusznej.