Hypodensyjne zmiany na trzustce

TK ZMIANY NA TRZUSTCE Bardzo proszę o rozwianie wątpliwości w sprawie wyniku TK jamy brzusznej mamy. Na pograniczu trzonu i ogona jest hypodensyjna zmiana (2x3cm), która nie kontrastuje. Lekarz prowadzący powiedział, że taki wynik wyklucza nowotwór (bo jest słabo unaczyniona zmiana), natomiast w literaturze specjalistycznej znalazłam informację, że rak trzustki charakteryzuje się słabym unaczynieniem i nie kontrastuje w TK. Nie wiem, jak to rozumieć. Proszę o pomoc w interpretacji. Pozdrawiam

Nie jestem niestety w stanie pomóc w interpretacji tego wyniku bo za mało wiem o całokształcie choroby i jej stanie obecnym!!! Proszę omówić sprawę z lekarzem prowadzącym!!! zż