IgG 5,8 IU/ml w wyniku badania na toksoplazmozę w 25. tygodniu ciąży

Witam. Chciałam prosić o pomoc w interpretacji wyników Toxow ciązy (25 tydz.): Toksoplazmoza - p/c w kl. IgG 5,8 IU/ml Wynik ujemny

Witam! Wynik badania oznacza brak odporności na zakażenie toksoplazmozą. Aby zweryfikować czy obecnie, nie jest Pani zakażona pierwotniakiem (co w przypadku nie leczonej infekcji mogłoby zagrozić dziecku) konieczne jest również oznaczenie przeciwciał klasy IgM.